Infrazářiče SP-16

Určeno pro města, obce, technické služby

Nabízíme Vám jednoduché řešení oprav asfaltových povrchů

Infrasadu pro rychlé a levné opravy výtluků, prasklin a jiných defektů na asfaltových cestách, chodnících, parkovištích, cyklostezkách, hřištích. Snadno a rychle opravíte překopy, narušená místa kolem kanálů a prakticky všechny asfaltové povrchy, které vás trápí. Infrazářičem SP-16 se opravované místo nahřeje na požadovanou teplotu a za pomocí dalších komponentů sady, opraví snadno a rychle. Opravu může po zaškolení provádět pracovník bez předchozí praxe.

Vše potřebné k opravě máte na přívěsném vozíku. Na opravu defektu nepotřebujete žádné další nástroje jako je např. pila na řezání asfaltu, sbíječka apod. Při opravě nevzniká žádný odpad – veškerý materiál se recykluje na opravném místě.

Oprava je rychlá do 15 min 1 m2.

Infrazářič se používá na menší úpravy cest. Je použitelný jak v létě tak v zimě. Umožňuje úsporné opravy výtluků a drobné opravy povrchů komunikací. K zařízení je možné připojit další, což umožňuje současnou práci na větší ploše. Zařízení je vybavené redukčním ventilem a automatickou regulací teploty nahřívaného asfaltu. Zapalování je piezoelektrické a elektrické. Přístroj nevyžaduje žádný další zdroj energie.

Výhody používání mobilních infrazářičů SP 16

  • Jednoduchost a rychlost oprav povrchů komunikací – pro opravu stačí dvě osoby a je provedena v čase 10 – 20 minut.
  • Schopnost opravit jen místo poškození – opravované místo se nezvětšuje vyřezáváním, odpadá likvidace odpadu.
  • Nabízí široké uplatnění při vykonání prací malého rozsahu jako jsou opravy výkopů, inženýrských sítí.
  • Celoroční využití  – i za nepříznivých podmínek do teploty -5° C°.
  • Širší využití – nákupem sady můžete jednotlivé komponenty využít i pro další účely (převoz materiálu, sběr listí, zámková dlažba).

Postup opravy

Infrazářičem SP-16 se opravované místo nahřeje na požadovanou teplotu a za pomocí dalších komponentů sady opraví snadno a rychle.

Opravu může po zaškolení provádět pracovník bez předchozí praxe.

RÁDI K VÁM PŘIJEDEME A PŘEDVEDEME VÁM UKÁZKU OPRAVY VÝTLUKU.

OBJEDNEJTE SI PREZENTACI.